Tegelikult ei olnd küll täna ega eile nädalavahetus, aga kangesti sedamoodi tundub. Ma ju otsustasin ühel hetkel, et lähen õige Tartusse. Tikrile külla. Ja mõeldud-tehtud. Eile hommikul kobisin hirmvarase rongi peale, jõudsin enne kümmet juba Tartusse ja seal oodati mind pannkookide ja kohviga. No enam pühapäevalikum poleks see hommik saanud olla - lund ka sadas ja selline ilus-ilus oli. Ja terve päev otsa sai lihtsalt lobisetud, vahepeal jalutamas käidud, söödud, lobisetud, tibuga tegeletud, söödud ja jälle otsast peale kõike seda. Õhtuks oli meil varutud paar pudelit ja paar filmi ja olgugi, et mul oli kavatsus hommikuse rongiga täna tagasi tulla, tõusime me lõpuks üles kell üheksa, veetsime veel terve päeva lobisedes, süües, lobisedes, süües ja tibuga tegeledes... ja koju jõudsin lõpuks õhtuse rongiga. Vot nõnda! Aga nii tore "nädalavahetus" oli kohe, tõsiselt mõnus, vahva, hubane ja hää. Nii tore on vanade sõpradega jälle üle pika aja tükk aega lihtsalt olla - lihtsalt olla ja kõigest rääkida, mis pähe tuleb :P Mulle hakkab nii veel Tartu meeldimagi :D Hehee, ja minu kõige ägedam pilt kõigest sellest on siin :P Ma pidin ennast kõveraks naerma lihtsalt, kuidas lapsevanemad alatasa selili oleva lapse silmade läbi tunduvad :D
Ahjaa, ja ma olen kindlasti näinud nüüd viimase nelja päevaga ära rohkem filme, kui kunagi varem ühe kuugagi... Tartus vaatasime ka ju, "Ocean's 11" ja "Love Actually" :P Hihii, hirmus äge oli, kuidas PM inimeste uste taga tantsimas ja laulmas käis :D
Üldjoontes... ja siis me avastasime netist sellised asjad :P Tahan ka :P
Siis selgus, et Kaia Kanepi võitis maailma kolmandat reketit. Muidu mul on tennisest poogen, aga no kui mõni eestlane nii kaugele jõuab, siis on ju ikka lihtsalt tore! Palju õnne!Ja mul oli tegelikult enne nii palju asju veel, mida kõike oleks tahtnud kirjutada, aga läks meelest...
Eks vbla pärast siis...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar